Neviete si rady? Zavolajte nám.

+420 273 160 600

Kalibračné laboratórium

Sme renomované akreditované kalibračné laboratórium v odbore dĺžka pre optické meracie prístroje rôznych značiek (MicroVu, OGP a ďalšie) na území Česka, Slovenska a Poľska

Zabezpečujeme kompletné servisné a kalibračné služby pre niekoľko stoviek meracích prístrojov značky Micro-Vu (predovšetkým pre modely VERTEX, EXCEL, SOL, ale samozrejme aj pre staršie modely tejto značky) a máme v tejto oblasti najviac skúseností. Ovládací softvér pre meracie prístroje MICRO-VU v slovenčine je voľne na stiahnutie na oficiálnych stránkach. (softvér na stiahnutieAk máte pochybnosti, či je na Vašom prístroji nainštalovaná aktuálna verzia softvéru, tak sa na nás prosím obráťte.

Podobný servis a akreditovanú kalibráciu poskytujeme tiež pre meracie prístroje OGP a ďalšie značky.

Skúšky presnosti vykonávame na tej najvyššej odbornej úrovni so špičkovým technickým vybavením už niekoľko desiatok rokov.

Využite naše profesionálne služby. Tešíme sa na vás.

DEOM, s. r. o., je medzinárodné akreditované kalibračné laboratórium č. 2407 na kalibráciu optických meracích prístrojov v odbore dĺžka podľa STN EN ISO/IEC 17025:2018. Rozsah oprávnení je vymedzený v dokumentoch uvedených nižšie.

Reklamační řád

Osvedčenie o Akreditácii

Zobraziť certifikát

Certificate of accreditation

Certificate of Accreditation

Zobraziť certifikát

Osvedčenie servisu a kalibrácii
Micro-Vu Jiří Kraus

Osvědčení o Akreditaci

Zobrazit certifikát

Osvedčenie servisu a kalibrácii
Micro-Vu Pavel Vopat

Certificate of Accreditation

Zobrazit certifikát