Neviete si rady? Zavolajte nám.

+420 273 160 600

Služby

AKREDITOVANÁ KALIBRÁCIA

Ako renomované akreditované kalibračné laboratórium ponúkame akreditovanú kalibráciu v odbore dĺžka pre optické meracie prístroje rôznych značiek (MicroVu, OGP a ďalších) v Česku, na Slovensku a v Poľsku.

Viac informácií

ZÁKAZKOVÉ MERANIE

Vďaka moderne vybavenému meraciemu stredisku v Prahe sme schopní ponúknuť službu zákazkového merania pre kusové i sériové meranie.

Viac informácií

PRENÁJOM PRÍSTROJA

Ak potrebujete merať svoje výrobky iba určitý čas alebo potrebujete viac času na rozhodnutie o kúpe, ponúkame prenájom meracieho prístroja za výhodných podmienok.

Viac informácií

ÚDRŽBA, OPRAVY A SERVIS

Vykonávame pravidelnú údržbu i záručné a pozáručné opravy prístrojov značiek MicroVu, OGP a ďalších na území Česka, Slovenska i Poľska. 

Viac informácií

PORADENSTVO A TECHNICKÁ PODPORA

Môžete sa na nás obrátiť s akoukoľvek otázkou z oblasti metrológie. Spoločne nájdeme najlepšie riešenie podľa vašich potrieb. Problémy riešime telefonicky, e-mailom, vzdialenou správou alebo priamo u vás. 

Viac informácií

SERVISNÁ ZMLUVA

Ak chcete získať výhodnejšie podmienky pre údržbu, servis a kalibráciu vašich strojov, ponúkame vám možnosť uzavrieť servisnú zmluvu.

Viac informácií

ŠKOLENIE OBSLUHY

Ponúkame úvodné zaškolenie obsluhy aj ďalšie individuálne školenia podľa vašich potrieb. Organizujeme tiež pravidelné semináre nielen pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilú obsluhu.

Viac informácií

ZAKLADACIE PRÍPRAVKY

Pre naše zariadenia sme schopní navrhnúť a vyrobiť špeciálne zakladacie prípravky na uchytenie vašich súčiastok.

Viac informácií

PROGRAMOVANIE

Radi vám vytvoríme automatické meracie programy na mieru podľa vašich požiadaviek a zjednodušíme vám tak obsluhu meracieho prístroja.

Viac informácií