Neviete si rady? Zavolajte nám.

+420 273 160 600

Micro-Vu

Poskytujeme kompletné portfólio služieb pre multisenzorové prístroje americkej spoločnosti Micro-Vu. Sme odborníci predovšetkým pre všetky modelové rady EXCEL, VERTEX a SOL, ktorých sme dodali niekoľko sto.

Pôsobíme nielen v Českej republike, ale naše služby poskytujeme aj na Slovensku a v Poľsku.

Môžete si vybrať z nasledujúcich služieb, ale neváhajte nás kontaktovať aj s ďalšími otázkami týkajúcimi sa vášho zariadenia Micro-Vu.

AKREDITOVANÁ KALIBRÁCIA A PRAVIDELNÁ ÚDRŽBA

Potrebujete overiť, že váš prístroj správne meria? Nie je problém, sme totiž akreditovaným kalibračným laboratóriom, a preto vám môžeme poskytnúť akreditovanú kalibráciu na tej najvyššej úrovni.

Súčasťou každej kalibrácie je nie len odborná údržba a čistenie prístroja, ale aj akreditovaná kalibrácia ďalších snímačov (laser a dotyková sonda). Blížiaci sa termín pravidelnej kalibrácie a údržby navyše svojim zákazníkom sami včas pripomenieme.

Máte záujem o viac informácií o našom kalibračnom laboratóriu? Tu nájdete všetko potrebné vrátane OSVEDČENIA O AKREDITÁCII KALIBRAČNÉHO LABORATÓRIA.

ONLINE PODPORA A PORADENSTVO

Zákaznícka podpora, na ktorú sa môžete spoľahnúť!

Potrebujete poradiť pri výbere meracieho zariadenia? Nie ste si istí, ktorý prístroj je pre vás ideálny? Alebo potrebujete špecializované školenie či meranie na mieru? Nech už je vaša otázka akákoľvek, sme tu pre vás

S vašimi otázkami vám pomôžeme nielen po telefóne, ale samozrejmosťou je aj online podpora a poradenstvo.

Nebojte sa nás osloviť s akýmkoľvek dotazom. Sme tu pre vás!

AKTUÁLNA VERZIA SOFTVÉRU INSPEC

Zaujíma vás, či má váš prístroj aktuálnu verziu ovládacieho softvéru INSPEC? Pokiaľ si nechávate prístroj pravidelne kalibrovať u nás, potom túto otázku riešiť nemusíte, pretože pri každej kalibrácii overujeme, či máte na svojom prístroji nainštalovaný najnovší softvér.

Ak však máte pochybnosti, či je na vašom prístroji nainštalovaná najnovšia verzia softvéru INSPEC, tak sa na nás prosím obráťte a my to preveríme. Môžete to ale tiež zistiť sami, pretože softvér INSPEC v českom jazyku je voľne na stiahnutie na oficiálnych stránkach Micro-Vu (softvér na stiahnutie).

PROGRAMOVANIE NA MIERU

Hľadáte riešenie na automatizáciu a presné meranie vašich komponentov? Naše hlboké znalosti systému INSPEC nám umožňujú ponúknuť vám meracie programy prispôsobené vašim potrebám!

Bez ohľadu na zložitosť vášho projektu. Naši špecialisti majú zručnosti a skúsenosti, aby navrhli program merania, ktorý spĺňa vaše špecifikácie a požiadavky.

Vďaka programovaniu na mieru získate nielen presné výsledky, ale aj rýchlu a efektívnu automatizáciu merania.

SEMINÁRE A ŠKOLENIE

Nastúpil k vám do firmy nový kolega, ktorý potrebuje predviesť, ako obsluhovať prístroj Micro-Vu? Alebo už s prístrojom Micro-Vu meriate, ale radi by ste si osviežili svoje znalosti? Počas pravidelných hromadných seminárov alebo individuálnych školení vám predvedieme, čo všetko dokáže ovládací softvér INSPEC.

Školenia i semináre vždy prispôsobujeme vašim znalostiam, a preto ich organizujeme zvlášť pre začiatočníkov a zvlášť pre pokročilých.

OPRAVY A SERVIS

Opravy a servis prístrojov uskutočňujeme v čo najkratšom možnom čase vďaka tomu, že väčšinu technických problémov sme schopní vyriešiť na diaľku. Pokiaľ to však nie je možné, zahájime bez zbytočného odkladu servisný úkon a vyšleme našich skúsených servisných technikov priamo k Vám

Aby sme minimalizovali dobu prípadnej opravy, držíme vlastný sklad náhradných dielov.

SERVISNÁ ZMLUVA

Chcete získať naše služby za výhodnejších podmienok? Potom s nami môžete uzavrieť servisnú zmluvu, ktorá zaručuje nielen garantovanú maximálnu dobu, v ktorej zahájime servisný zásah, ale tiež napríklad výhodnejšie podmienky na poskytovanie kalibrácie či školenia.

Ozvite sa nám a preberieme spolu ďalšie detaily a výhody, ktoré plynú zo servisnej zmluvy.

SPOĽAHNITE SA NA KVALITU

Spoľahnite sa na naše skúsenosti, ktoré sme získali ako prvý distribútor Micro-Vu v Českej republike, na Slovensku a v Poľsku za takmer 20 rokov vzájomnej spolupráce.

Dlhoročná spolupráca so spoločnosťou Micro-Vu nám umožnila do hĺbky pochopiť tieto meracie prístroje a ich možnosti, vďaka čomu vám môžeme ponúknuť najlepšie riešenie pre vaše potreby.

Dopytový formulár

* povinné položky