Neviete si rady? Zavolajte nám.

+420 273 160 600

Strojárstvo

Naše meracie systémy umožňujú strojárskym firmám zaručiť svojim zákazníkom najvyššie štandardy kvality.

Špičkové metrologické zariadenia s viacerými senzormi nielen umožňujú dôkladné, rýchle a presné meranie vašich strojárskych dielov. Súčasne pomôžu analyzovať vaše existujúce výrobné procesy a umožnia identifikovať ich prípadné nedostatky. Vďaka tomu jednoducho získate odpoveď na otázku, či je vo výrobnom procese potrebné niečo zlepšiť.

S našimi pokročilými multisenzorovými meracími systémami zvýšite výkonnosť merania, minimalizujete dodacie lehoty a vaši zákazníci ocenia vysokú kvalitu vašich vlastných výrobkov.

Tieto prístroje ponúkajú optimálny výkon v rôznych výrobných prostrediach a súčasne umožnia presný a rýchly zber nameraných dát. Mnoho našich prístrojov si môžete vybaviť širokým radom senzorov, ako sú dotykové sondy (napríklad unikátna sonda Feather Probe, ktorá pracuje so zanedbateľnou snímacou silou (< 10 mg) pre pružné alebo veľmi krehké súčasti. ), Skenovacie sondy, laserové sondy (ako napríklad sonda Rainbow, ktorá využíva biele svetlo meria s presnosťou až 0,02 μm). Prístroje je možné tiež vybaviť jednou alebo viac rotačných osí, ktoré môžu zaistiť až piatich osí pohybu.

Prístroje tiež poskytujú širokú škálu pokročilého systémového softvéru, ktorý vám môže ponúknuť extrémne výkonné, ale jednoduché a intuitívne použitie. So schopnosťou vykonávať plne automatizované meracie rutiny, ktoré je možné naprogramovať v priebehu niekoľkých minút, zatiaľ čo dátové výstupy je možné prispôsobiť tak, aby vyhovovali osobným formátom správ, alebo ich použiť analytické balíčky na výpočet 3D profilov povrchov, porovnanie častí s CAD a SPC pre reverzné inžinierstvo. Vaša inžinierska presnosť bude na najvyššej úrovni ako kedykoľvek predtým.