Neviete si rady? Zavolajte nám.

+420 273 160 600

Letecký priemysel

Letecký priemysel požaduje od svojich dodávateľov 100% kontrolu a naše meracie prístroje poskytujú presnosť, opakovateľnosť a spoľahlivosť pre tie najnáročnejšie meracie úlohy.

Naše meracie systémy aj softvér umožňujú výrobcom leteckého priemyslu vykonávať rutinným spôsobom náročné kontrolné i reportovacie operácie, pretože umožňujú zber dôležitých dát ako súčasť meracieho procesu.
Naše prístroje inštalované v leteckom priemysle pomáhajú zlepšovať výkonnosť výrobných liniek tým, že vedia riešiť náročné otázky v oblasti komerčného letectva, dronov a v USA dokonca aj v oblasti vládnych kozmických programov.

S našimi prístrojmi budete mať možnosť preukázať väčšie technické schopnosti. Zároveň budete mať istotu, že môžete čeliť požiadavkám leteckého priemyslu s optimálnou kontrolou kvality vášho výrobku.
Niektoré materiály, z ktorých sú vyrábané letecké diely a súčiastky, sú zo svojej podstaty pružné a vyžadujú bezkontaktnú meraciu metódu, pomocou ktorej je možné presne a rýchlo definovať aj tie najzložitejšie súčasti bez poškodenia alebo skreslenia.

Naše prístroje umožňujú výrobcom všetkých priemyselných odvetví čo najefektívnejšie merať každú vlastnosť daného dielu. V mnohých prípadoch naše prístroje merajú prvky, ktoré nemožno vykonať pomocou tradičných meradiel, a to kvôli nízkym toleranciám veľkosti, polohy a tvaru prvku.