Neviete si rady? Zavolajte nám.

+420 273 160 600

Automobilový priemysel

Spoľahlivosť, úspora paliva a znižovanie nákladov núti výrobcov automobilových komponentov k inováciám v oblasti dizajnu, materiálov a výrobných procesov.

Tieto inovácie, a to nielen pri výrobe elektromobilov, vyžadujú starostlivú pozornosť k detailom. Naše multisenzorové meracie systémy ponúkajú využitie 3D modelu (CAD), výkonnosť a spoľahlivosť pri meraní v továrenskej hale, čím umožňujú rýchlu inováciu výroby.

Aby sme zaistili, že automobilové komponenty zostanú v požadovaných presných toleranciách, ponúkame najmodernejšiu technológiu v rámci multisenzorovej metrológie.
Naše prístroje zmerajú vlastnosti dielu pomocou rôznych sond a senzorov. S touto technológiou budete schopní merať širokú škálu dielov na overenie automobilových komponentov, a to od najmenších konektorov, svoriek a spôn až po diely motora.

Prístroje je možné navyše v budúcnosti dodatočne vybaviť novými senzormi podľa vašich potrieb. Takže meranie automobilových komponentov sa môže priebežne prispôsobovať vašim požiadavkám a tým umožniť priestor na rast vášho podnikania.
Naše multisenzorové metrologické systémy vám zaistia presnosť potrebnú pre automobilovú výrobu kritických komponentov, a to súčasne s výrazným zlepšením v oblasti rýchlosti merania. Vďaka správne nastaveným procesom kontroly kvality pre širokú škálu automobilových dielov bude pre vás jednoduché dodržiavať náročné kvalitatívne požiadavky vašich zákazníkov.

Vďaka prísnym toleranciám veľkosti, polohy a tvaru prvku je v mnohých prípadoch nutné, aby sa tieto prvky merali spôsobmi, ktoré nie je možné vykonať pomocou tradičných prostriedkov kontroly kvality. Naše prístroje si s týmito úlohami poradia a umožnia vám aj ďalším výrobcom vo všetkých priemyselných odvetviach vykonávať dôkladné meranie čo najefektívnejšie.